Acele eden kazanıyor!... Bilgi için tıklayın
Hakkımızda

buhar X-Buharlı Temizlik Servisi, 2011 yılında Elazığda buharlı temizlik hizmetleri vermek amacıyla kurulmuştur. buhar X, temizlik sektörüne buharlı çözümler sunmaktadır. Buharlı otomobil kuaförü, buharlı ev temizlikleri, buharlı mobil temizlikler, temizlik malzemeleri satışı ve sigara yanık tamiri gibi birçok işi tek çatı altında toplayıp müşterilerine önemli bir hizmet sunan ve müşterilerine büyük kolaylıklar sağlayan sektördeki ilk ve tek firmadır. Franchising sistemi ile Türkiyede büyümeyi hedeflemektedir.

buhar X neyi ifade etmektedir.

buhar : Buhar, ad olarak yapılan temizlliğin, yani temizlik sisteminin adı olarak düşünülmüştür. Yeşil renk ise, buharlı temizlik sisteminin az su tüketmesinden dolayı, doğanın su kaynaklarını daha az harcaması,ekolojik dengeyi koruması ve çevreyi kirletmemesi ayrıca hijyen sağladığı için yeşil renk tercih edilmiştir. Ayrıca Yeşil renk özlediğimiz yeşil doğayı da ifade etmektedir.
X : 'X' Bilinmeyen anlamındadır ve bir sonuca sahiptir. Burada ise 'X' kirlenmiş yer, mikrop,kir anlamındadır ve her sonuç çıkarılabilir. Buharlı temizliğin birçok şeyi temizleyebileceği anlamını göstermektedir. Burada X yerine örneğin yatak yazalım "Buharlı yatak temizliği", yada otomobil motoru yazalım "Buharlı motor temizliği", pencere, fırın yada aspiratör yazalım hatta aracınızın kalorifer havalandırma kanalı içi diye yazalım. Bize göre siz abartmadan ne yazarsanız buhar X orayı temizleyecektir. O halde 'X' yerine temizlenebilecek herşey yazılabilir. Turuncu renk ise kiri, lekeleri, mikropları ve bozulmuş ekolojik dengeyi ve çölü ifade etmektedir.
O halde buhar X : "Hijyenik, Ekolojik, Ekonomik ve Heryerde Temizlik" yapan anlamını ifade eder.

 


buhar X | BTS Türkiye genelinde Franchising ile bayilikler vermektedir. Bayilik başvurusu için başvuru formunu doldurun.. Devamını oku
buhar x Gazete
buhar X | Etiket Bulutu
Mite(Mayt) Video

Galeri'yi ziyaret et Devamını oku