Acele eden kazanıyor!... Bilgi için tıklayın
Yerinde Halı Yıkama

Mobil (Yerinde) Temizlik Nedir?

Mobil(Yerinde) Temizlik, buhar X'in müşterilerine sunduğu hizmetlerden biridir. Mobil(Yerinde) Temizlik, uygulama merkezinde yapılan uygulamaların tümü ve ya bir kısmının dışarıda müşterinin istediği ya da bulunduğu yer de yapılan tüm hizmetlere verilen isimdir. Mobil(Yerinde) temizlik ile artık birçok temizlik işlemi ayağınıza kadar geliyor.

Buharlı obil temizlik

 

Mite (Maytlar) Mite

"Mite" adı da verilen, gözle görülmeyen, ancak mikroskop altında görülebilen küçük canlılar insanların bulunduğu yerlerde yaşar ve zamanla insan sağlığına zarar verirler. Yaşamaları için ideal koşullar 20-30°C sıcaklık, %60-70 arası nemdir. İnsanların dökülen deri hücreleri, kepekten ve diğer organik maddelerden beslenirler. Ne kadar temiz olursa olsun her evde bulunan Mite'lar en yoğun olarak üredikleri yerler insanların yatakları (ideal nem, sıcaklık ve besin nedeniyle), yastık, yorgan, koltuk, kanape, halı dipleri ve kumaş kaplı mobilyalardır. Mite'lar en önemli alerjen kaynağı dışkılarıdır. Evinizde akar alerjeni bulunması allerji gelişimi için risk faktörü ve astım atağı, üst solunum yolları rahtsızlıkları için risk faktörü olarak kabul edilmektedir. Akarların buralara bıraktıkları dışkıları zamanla kuruyarak ince toz haline geçer ve bu ince toz solunum yoluyla alınınca allerjik bünyeli kişilerde şikayetlere neden olur. Bilinen klasik temizleme yöntemleri ile derinlemesine ve tam hijyenik temizlik yapmak mümkün değildir. Buhar X, özel makineler kullanarak derinlemesine ve hijyenik bir temizlik sunma garantisi vermektedir.

Yukarı


Yerinde Yatak Temizliği
Buharla yatak temizliği

buhar X yep yeni bir hizmet daha sunmaktan gurur duymaktadır. "Yerinde Yatak Temizliği." Bu hizmetle artık hem yatağınız temizlenecek ve hem de çağımızın hastalıklarına sebep olan Mite lardan kurtulacaksınız. Bu güne kadar aldığınız yatağınızı kaç defa temizlediniz?. buhar X yatağınızı yerinde, çevreyi kirletmeden temizliyor ve gün içinde kullanımınıza sunuyor. Sizin ve çocukların sağlığı için en etkili derinleme temizleme sistemi olan yatak temizliği buhar X de.

Otel, Yurt, Askeriye, Pansiyon, Hastane Yatak Temizliği

Otel yurt askeriye pansiyon hastane yatak temizliği

Çok yataklı yerlerde ve toplu yaşam alanlarında yatak temizliği önem arz etmektedir. Çünkü burada uyuyan ve hastalık bulaştırma riski olan insanların yatakta bıraktığı deri döküntüleri ve terleri Mite ları beslemektedir. Bu nedenle yatak temizlikleri mutlaka yapılmalıdır.
buhar X BTS Türkiyede insanların sağlığına olumlu etkisi olan ve hastalıkların bulaşma riskini azaltacak çok önemli hizmeti olan, çok yataklı yerlerde yatak temizliği için yeni bir hizmet başlatmıştır. Bu hizmet ile Oteller Yurtlar Askeriye Pansiyon ve Hastanelerde, Mite temizliği ve derinlemesine ve hijyenik yatak temizliği yapılmaktadır. Yukarıdaki resimde temiz olduğu sanılan bir hotel yatağında yapılan test sonucunda yataktan çıkan mite, mite dışkısı ve diğer unsurlar görülmektedir. Çok yataklı yerlerde yatak temizliği hizmeti Türkiyenin her yerinde yapılabilmektedir.

Yukarı


Yerinde Koltuk Temizliği (Kumaş,Deri ve Beyaz Koltuk)
Yerinde koltuk temizliği
Yerinde koltuk temizliği
Deri koltuk temizliği

Yerinde koltuk temizliği, buhar X in mobil hizmetlerinden bir diğeridir. Unutmayın, koltuk temizlikleri sırasında yapmış olduğunuz silme ve süpürge ile tozalma işlemleri yanlızca yüzeysel yapılmaktadır. buhar X koltuk temizleme uygulamasında, koltuklarda derinlemesine ve hijyenik olarak temizlik yapılır, hem koltuk temizlenir hemde haztalıklara sebep olan bakteri virüs ve mikroplar yok edilir. buhar X koltuğunuzu yerinde, çevreyi kirletmeden, temizliyor ve gün içinde kullanımınıza sunuyor. Yerinde koltuk temizliği buhar X de.

Yukarı


Yerinde Halı Temizliği
Yerinde halı temizliği
Yerinde Hotel Halısı Temizliği
Yerinde halı temizliği
Yerinde Cami Halısı Temizliği
Yerinde halı temizliği

Yerinde halı temizliğinde derinlemesine temizlik yapılır, hem halı temizlenir hemde haztalıklara sebep olan bakteri ve miğroplar yok edilir. buhar X halınızı yerinde, çevreyi kirletmeden, temizliyor ve çok kısa bir süre de kullanımınıza sunuyor. Halınızı yıpranmadan, günlerce beklemeden kısa sürede temizletecek ve kullanacaksınız. Yerinde halı temizliği buhar X de.

Yukarı


Yerinde, Sigara Yanık Tamiri
buhar X sigara yanık tamiri

Otomobil  koltukları, halıflex ve kumaş kaplı diğer ev koltuklarında oluşan sigara yanıkları buhar X ile yerinde tamir edilmektedir. Sigara yanıklarının oluşturduğu çirkin görüntüler artık sigara yanık tamiri ile son bulmaktadır.

Yukarı


Yerinde, Oto Reklamı Sökme Oto reklam sökme

Araç reklamlarını sökmek işi artık bu kadar kolay. Eğer araç parkınız varsa ve aracınızın reklam giydirmesinin sökülmesi gerekiyorsa, buhar X aracınızın reklamlarını yerinde söküp size büyük kolaylık sağlayabilir.

Yukarı


Cesaret İster....
Beyaz koltukların temizliği zordur ve cesaret ister. Sorunsuz temizlik yalnızca buhar X de... Devmını oku
koltuk
buhar X | Etiket Bulutu
Yerinde Koltuk Kemizliği Video

Galeri'yi ziyaret et Devamını oku