Acele eden kazanıyor!... Bilgi için tıklayın
Neden buhar X?

buhar X BTS hizmet verdiği Otomobil temizliklerini buharlı sistemle yapmaktadır.
Bu temizlikleri buharla yapmasının sebebi, buharın doğal temizlik olması, az su kullanması, çevreyi kirletmemesi, kiri ve lekeyi çözerek daha kolay temizlemesi, derinlemesine temizlemesi, el girmeyen yerlerdeki toz ve kirleri daha kolay temizleyebilmektedir. Ayrıca yerinde hizmetlerinde Koltuk yatak ve halı temizleme işlemlerini hijyenik ve derinlemesine yapmaktadır.

buhar X BTS ile;
Eviniz de, hastalıkalra sebep olan Mite'leri temizletebilirsiniz. Kirlenmiş koltuğunuzu, yatağınızı, halınızı yerinde cevreyi kirletmeden temizletip ilk günkü gibi yapabilir ve kısa zaman sonra kullanabilirsiniz.

Otomobiliniz varsa, Otomobilinizin döşemesinde lekeler, kirlenmeleri buharla temizletip ilk günkü gibi yaptırabilirsiniz. Motoru, bagajı, jantları temizletebilirsiniz. Sigara yanıkları varsa bunları tamir ettirip çirkin görünümü giderebilirsiniz. Yoldan bulaşan zifti temizletebilir, ayrıca ticari aracınıza yaptığınız reklamları buharla kolayca söktürebilirsiniz. Araç içindeki kötü kokular giderebilir ve sterilizasyon yaptırabilirsiniz. Kısaca aracınızı ilk günkü gibi yaptırabilir ve aracınızın değerini, buhar X ile yükseltebilirsiniz.Yaz Kış demeden evinizde kısa sürede yapılan mite temizliği, yatak, koltuk, halı temizliği yalnızca buhar X BTS de. Devamını oku
buharlı yatak temizliği
buhar X | Etiket Bulutu
Yatak Temizliği Video

Galeri'yi ziyaret et Devamını oku